Lokal afarist

Shitet nga: flamuri 09 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Pershendetje afarist te nderuar objekti ipet me qera per afat gjat .Objekti per momentin punon motel restorant dhe posedon 11 dhoma.Ka parking te mjaftushem ka ymje edhe mrapa objektit. Gjindet ne rrugen magjistrale suharek prizren ne topliqan.Objekti i plotson te gjitha kushtet per biznes ban edhe ndryshime me ba si psh Market Furr buke ose diqka tjeter qe juve ju pershtatet.Objekti asht 3 kate gjdo kat ka 220m2.Qmimi sipas marrveshjes i pres afarist serioz . pronar flamur muharremaj numer teli vala ipko 239027.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim