Lokal me qera ne Therandë

Shitet nga: Bekim Berisha 22 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte dy katesh me 600m² të shfrytëzueshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim