Objekt me qera ne Therandë

Shitet nga: flamuri 07 Pri 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Therandë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Pershendetje afarist te nderuar objekti ipet me qera per afat gjat .Objekti per momentin punon motel restorant dhe dhe ka sall dasmash per 180 persona dhe posedon 11 dhoma.Ka parking te mjaftushem ka ymje edhe mrapa objektit. Gjindet ne rrugen magjistrale suharek prizren ne topliqan.Objekti i plotson te gjitha kushtet per biznes ban edhe ndryshime me ba si psh Market Furr buke ose diqka tjeter qe juve ju pershtatet.Objekti asht 3 kate gjdo kat ka 220m2.Qmimi sipas marrveshjes i pres afarist serioz . pronar flamur muharremaj numer teli vala ipko 239027.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim