SHITET Lokali 320 m2 në qendër të Suahrekes.

Shitet nga: Naim Kuqi 06 Jan 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali në qendër të Suharekes. Lokali eshte i madh 320 m2 (metra katror). Lokali gjithashtu mund te ndahet edhe në dy lokale ne 120 m2 dhe 200 m2. Për çmim dhe informata të tjera kntaktoni në 049609003 (ose me Viber në të njejtin numer). Presim blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim