10 koshere te Bletave

Shitet nga: Emri Sopa 22 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Therandë
Shiten 10 koshere te bletave
120 euro per ni koshere
na kontaktoni ne numrin e telefoni si dhe ne viber +37744338230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim