Bik

Shitet nga: nestret 01 Dhj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Therandë
shes bikun shum i mir i yshqyer vetem me ballgur dhe natyr +38649172329 wajber
biku shitet urgjentisht per nevoja familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim