Bika

Shitet nga: Urim 13 Dhj 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes 9 bika te ushqyer vetem me ballgur,kashte dhe kripe
-Peshojn rreth 400-500Kg
Per me shume info. na kontaktoni ne nr.044-438-965...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim