Blete me koshere te reja dhe ama te reja

Shitet nga: Halil 28 Shk 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes blet me koshere te reja dhe me ama te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim