Dhi dhe edha

Shitet nga: Gallusha 01 Qer 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shesim 50 krer dhi, nikohesisht shesim edha per therje si dhe dhi qumshtore.
Numrat kontaktues: 044/ 300 660 dhe 049/ 652 015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim