Djath dhe gjizi fresket i lopes

Shitet nga: astriti 27 Shk 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Therandë
bajm djath dhe gjz sipas porosis qmimi djathit 3.30 i gjizit 1.40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim