Fati farm shesmi qura te mishit

Shitet nga: Fatos Maloku 14 Jan 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Therandë
Shesmi qura te gjalla dhe te preme Siams porosi tek ju vjen vjene mish i fresket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim