Gjela

Shitet nga: xXx 18 Gsh 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Therandë
Shes Gjelat e ri jan rac Piklana jane te sivjetit jane te ri dhe te vaksionuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim