Jipet fal terrier

Shitet nga: Behar 20 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Jopet fal terrierka femen 3 muj .kontakt ne ket numer ose ne viber dhe watsspp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim