Lopa me viq

Shitet nga: Behar 21 Gsh 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitet lopa me viq.Lopa asht e urt i qet afer 15 l qumesht ,lopa nuk asht bars per arsye se nuk e kem barsu per ata qe dojn me ble lopen per mish.Per mish shitet ka 1 e 90 kg.Ndersa viqi ka lind me 04.05.2015 dhe lopa me viq shitet 1500 ero.Per informata tjera na kontaktoni ne ket nr ne viber ose ne whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim