Mulli

Shitet nga: Mulli 03 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitet mulliri i ri i paperdorur ben bluarjen dhe perzierjen e koncentratit per kafshe blun edhe me boqe. Info: 044 571 041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim