Pula

Shitet nga: ****** 12 Shk 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Therandë
shes nje pul dhe nje knus jan zogza pula edht duke vojtur ..
qmimi shum i volitshem 25ero knusi dhe pula
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim