Qen Sharri

Shitet nga: Shpejtim 06 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Therandë
Shes kelysh sharri i vaksinuar. Raca e paster e sharrit. Mosha 3 muaj dhe ne gjendje te mire shendetsore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim