Shes 8 bika

Shitet nga: xxxx 17 Dhj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes 8 bika te klases se pare .Jane ushqyer vetem me ballgur,kashte dhe kripe
-Peshojn rreth 400-500Kg
-Per cilesine e mishit ju garantojme .Presim bleres serioz...
Qmimi i padiskutueshem 2.35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim