Shes Qura dhe pula te gjitha moshave

Shitet nga: Burim 28 Tet 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes Qura dhe pula te gjitha moshave qmimi sipas marrveshje..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim