Shesim bika per mish

Shitet nga: Leonart 30 Nën 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shesim bika per mish te rritur ne menyren me te mire vetem me miser dhe grure kete ekeni me garancin ,mishin e keni shume cilesor, qmimi eshte i ulet dhe i volitshm per vleren qe ka mishi dhe menyra e kultivimit kemi bika prej 370- 600 kg te racave me te mira Shtalla gjendet ne Fshatin Dubrave-Suhareke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim