Shesim familje bletesh me koshere me ama cilesore

Shitet nga: Asllan Sadiku 04 Jan 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shesim blete me ama cilesore me dhe pa koshere. Kosheret jane te punuare prej drurit masiv.Kosheret jane te tipit DB dhe LR.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim