Shitet Lopa me gjith viq

Shitet nga: Adem 23 Gsh 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Therandë
Shitet lopa me gjith viq. Viqi esht mashkull . Lopa esht shum e mir e urt dhe ky esht viqi i tret i saj . Per lop ju garantoj qmimi esht 1500€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim