Shitet kallamoqi

Shitet nga: Urim 21 Shk 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitet kallamoqi I bardhe dhe I kuq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim