Shitet kallamoqi

Shitet nga: Urim 11 Shk 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitet kallamoqi I bardhe dhe I kuq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim