Terrier

Shitet nga: Behar 20 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shiten dy terrierka femra njana 1 vjet e 10 muj dhe tjetra 3 muj+ jipet fal ni terrierk 3 muj
Terrierka e madhe asht shum e mir per gjueti lufta dhe per oborr.per kontakt ne nr 049397416 ne viber dhe ne watsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim