U shit flm merr jep

Shitet nga: luan 13 Maj 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR   1 900 EUR

Komuna: Therandë
shitet lopa me viq 4 mujsh + bars
viqi eshte femer lopa e ka viqin e dyt i qet 15 qumesht dhe eshte shum e urte lopa u barsu me 3 shkurt
kontak dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim