shitet pulat zhogj

Shitet nga: te kusha 22 Sht 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Therandë
bejm shitjen e pulav dhe zhogjeve me shumic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim