Gater Dhe Kombinjerk

Shitet nga: Mentor 25 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   40 003 000 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Gateri komplet ne gjendje te mir pune dhe funksionale Qmimi 4000€
Si dhe kombinjerk per perpunimin e drurit menyra ndryshme si per letfa etj, ka edhe dy frezat per llamperi etj. Ka edhe burgien apo shpojcen si dhe strugin edhe nalt edhe posht etj... shihet edhe foto qmimi 3000€
Per te interesuarit mund te vini ti provoni jan ne gjendje pune
Kontakt: 044 338 523 ; 049 139 049 si dhe viber +38649139049
Bejm edhe ndrrim me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim