Ironer profesional / Miele hekuri

Shitet nga: ALMA-BP 06 Nën 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Për hekur shitje Miele!

- 2 metars Gjeresia e punes
- Ngrohje elektrike
- rripa
- Made in Germany
- Gjendja si i ri

Ne kemi shumë të tjerë makina për shitje.
Për hotele, restorante, spitale, pastrim kimik dhe të tjera.

Kontaktoni - info@alma-bp.mk
Kontaktoni - 0038971377877 (vetëm anglisht dhe serbisht)
www.alma-bp.mk

TAG -makina hotel restorant profesional tharëse Makina industriale larëse, tharëse dhe pranga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim