Linja per prodhim te kockave HENKE gjerman

Shitet nga: Liridon 08 Dhj 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Linja Henke per prodhimin e kockave dhe element-eve te betonit
Full automatike
Kapaciteti 1200-1400 m2 ne ditt
Elevator loverator robotin qe i qon paletat ne rafte
Per terje
Robotin per palim te elementeve OMAG
22 forma kocka trotuar
Rrotullimin e paletes per mu perdor paleta ne dy anet fshirsen e paletes sperkatjen e paletes
1500 paleta per prodhim
1 betonjerk 1 kubik OMAG
1 betonjerk 0.33 ORU
Demontim montim aktivizim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim