Makima per gypa betoni Pedershab

Shitet nga: Liridon 08 Dhj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina per gypa te betonit nr1 ne bot Pedershab
Ka format nga fi 300 deri fi 1200 me qaf
Ne gjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim