Makinë për plastifikimin e mediapanit

Shitet nga: Vacum Press 06 Pri 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina eshte ne gjendje te rregullt, punon mjafte mire dhe eshte e ruajtur.
Per me shume informata kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim