Makina per dritare pvc

Shitet nga: Liman 03 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten kto makina
Someco 3 koka 7500 € pegell
Kombimatec 2 koka 5500 € sharre
Urban per 3 brisqi 3500 € pastruese
Maqinat jane ne gjendje pune shumë te mirë si dhe mund te provohen ne vend .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim