Makina per elemente betoni ZENITH 940 S

Shitet nga: Liridon 08 Dhj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina semiautomatik zenith 940
Elektroventilat hidraulik te ri
Prodhon elemente si trotuar kock bllok etj.
Ne gjendje te mir pune
Ka format
Trotuar 5x20x100----6x20x100-----8x20x100
15x25x100 ogjak 30
Kocka tull 10x20x6 ---- pallma 6cm. Dubell T 8cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim