Makina per kocka ZENITH 844 gjerman

Shitet nga: Liridon 21 Pri 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina zenith 844 full automatik per prodhimin e kockav dhe elementeve te betonit me kapacitet 700m2 ne dit
Ka 10 forma
100 paleta
Magazin palette
Ne gjendje te mir pune
E montojm dhe aktivizojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim