Makina per kocka dhe elemente betoni HESS RH500

Shitet nga: Liridon 16 Dhj 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina linja per prodhimin e kockav dhe elemente betoni gjeermane Hess rh 500 viti 2000
Ne gjendje shum te mir pune
Kapaciteti 500-600 m2 ne dit
Ka 22 forma kocka trotuar vazo etj.
1000 paleta me distancera
Robotin per palim
E montojm dhe aktivizojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim