Makina per kocka dhe elemente betoni

Shitet nga: Liridon 21 Pri 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina KVM prodhim Danimarkes viti 1991
Ka 6 forma kocka
400 paleta me kam distancera
Magazin paleten
Elevator kur del paleta me prdhim i qet nje mbi tjetren
Kontrolla automatik dhe semiautomatik
Pompa hidraulike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim