Makina per kocka elemente betoni gjermane

Shitet nga: Liridon 08 Dhj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina gjermane per prodhim te kockave dhe elementeve te betonit
Ka magazin palet dhe elevator
9 forma kocka
500 paleta
Sistemi Hidraulik dhe pneumatik
Full automatike me elektrik dhe automatik digjitale te re ja
E montojm dhe aktivizojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim