Makine per prerjen e keramikes

Shitet nga: Haxhi 04 Jan 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makine per prerjen e keramikes granitit

qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim