Makine profesionale larëse dhe tharëse

Shitet nga: ALMA-BP MACEDONIA 06 Nën 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet industriale makinë larëse dhe tharëse Primus.

- 10 kg Kapaciteti
- Ngrohje elektrike
- Modelet e reja
- Kontrolluar plotësisht dhe testuar
- Gjendja si i ri
- Made në Belgjikë

Ne kemi shumë të tjerë makina për shitje.
Për hotele, restorante, spitale, pastrim kimik dhe të tjera.

Kontaktoni - info@alma-bp.mk
Kontaktoni - 0038971377877 (vetëm anglisht dhe serbisht)
www.alma-bp.mk

TAG -makina hotel restorant profesional tharëse Makina industriale larëse, tharëse dhe pranga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim