Makineri /Maqina Per Dyer Dhe Dritare Te Plastik..

Shitet nga: Xhaviti 21 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinat e posa ardhura nga perendimi për prodhimin e dyerve e dritareve nga PVC makinat jan me servise të rrugullta në gjendje shume të mir dhe te gatshme për tu futur mënjehere ne prodhim.

GJINDEMI NE GJILAN, NE MAGJISTRALEN GJILAN-FERIZAJ, AFER FSHATIT LIVOQ

SJELLIM EDHE ME POROSI MAKINA MVARSISHT PREJ NEVOJAVE.

MAKIN PER LAMJEN E XHAMAVE

HOTMELL

TAVOLIN

MAKIN PER ARGON

Per ata qe marrin me shum makina qmimi eshte me i lir.

Makina per prerje precize (sharra) digjitale dhe nje tjeter gjysm automatike per profila te mdhaj

Makina per saldim me d y koka dhe nje kok

Makina për prerje precize me dy koka,

Makina për pastrimin e këndeve

Makina për hapjen e vrimave të ndryshme (Bagllamave)

Makina për hapjen e vrimave për drenazh,

Makina për prerjen e këndeve (Llajsne),

KOMPRESOT ME KAPACITET TE MADH

MAKIN PER PRERJE TE METALIT

THITHSE E PLUHURIT NGA MAKINAT

Makin qe ja grryn xhamit rrethin

Kontaktoni në - 049 21 25 27 ose 044 21 25 27
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim