Makineria per kocka elemente betoni ZENITH 844

Shitet nga: Liridon 08 Dhj 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Zenith 844 full automatik viti 2006
Kapacitet 900 m2 ne dit
Magazin palet
7-8 forma
200 paleta per prodhim
Gjendje shum te mir pune
E montojm dhe aktivizojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim