Shprits per mbushje te suxhukut

Shitet nga: xxxxx 06 Mar 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shpritzi esht kret inox 40kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim