makin per armiraq

Shitet nga: agim kryeziu 28 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes makinen per armiraq ne gjendje profekte me qmim te arsyshem per kontakt lajmroni ne numrin 044422374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim