Makina te ndryshme per Pune

Shitet nga: kolgeci 28 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
(Makina Per Larje Te Veturave 4-5 her perdorur 220Euro),(Makina per prerje te barit pak e perdorur 120euro),(4burmashina te ndryshme 120euro),(Fleksi 60euro),(makina per gdhendjen e drurit 2copa 160 euro),(makina per shlifatje 2copa 50euro),(makina per strugie 1cop 70euro),(sharr elektronike 65mm 55euro),(sharr elektronike 35euro),(brisqi per makina per qdo lloj llamperie dhe dekoracione te drurit 3200euro)...te gjitha keto makina me brisqi jan te ardhura nga zvicrra dhe gjithsej 4090euro nese mirren te gjitha vetem 4000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim