Nxemje Qendrore

Shitet nga: Arif 10 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes nxemje qendrore esht e ardhur nga Zvicrra esht shum pak e perdorur ne gjendje perfekte eshe me Naft per me shum info tel (044279076)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim