Tharëse flokësh Profesjonale

Shitet nga: Valon Hoti 05 Nën 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Kjo tharëse flokësh ju lejon një tharje të shpejtë dhe efikase në mënyrë të sigurtë falë 4 shpejtësive te saj dhe termostat i rregullueshem nga 20 deri në 70 ° C. timer i programueshëm 5 deri në 60 minuta me shpejtësi 600-2000 rro / min 1050 vat, 220 - 240 volt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim