Aparap per pula

Shitet nga: shpend 10 Pri 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
pjekse mbi 20 pula , ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim