Aparat i kafes

Shitet nga: Shpetim 06 Mar 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet aporati i kafes 350 euro 044 156 616 049 156 616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim