Aparat per kafe , ene larese per restaurant Miele

Shitet nga: Imi 31 Maj 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesim aparate te kafes te ri dhe te perdorur 3, 2 dhe 1 grup. Aparatat e kafes jan te paperdorur , mirpo kemi edhe aparate te perdorura ne gjendje shum te mire teknike. Gjithashtu posedoj edhe nje enelarese profesionale per restaurante.
Qmimet jan te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim